O nas

 
Yomito Sp. z o.o.  jest kompleksowym dostawcą systemów wentylacji i klimatyzacji od projektu po wykonawstwo. Dysponujemy wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy kompetentny i wykwalifikowany personel. Umiejętności naszych pracowników, wsparte nowoczesnym zapleczem technicznym, pozwalają nam wytwarzać wyroby i świadczyć usługi o wysokiej jakości, spełniające oczekiwania naszych klientów.

Realizujemy inwestycje zarówno według gotowych dokumentacji projektowych, jak również w oparciu o projekty i rozwiązania projektowe sporządzone przez nasz własny zespół projektowy i kadrę inżynierską, mając równocześnie na uwadze indywidualne potrzeby i wymagania Klientów. 

W swojej ofercie posiadamy bardzo bogaty wybór doskonałych klimatyzatorów takich producentów jak: York, Daikin, Toshiba, LG, Fujitsu, Mitsubishi.

Oferowane przez nas rozwiązania i urządzenia są niezawodne, czego potwierdzeniem jest udzielanie kilkuletniej gwarancji wraz z przekazaniem inwestorowi kompletnej dokumentacji powykonawczej zawierającej protokoły rozruchowe, pomiarowe oraz niezbędne certyfikaty, deklaracje zgodności producenta, czy atesty higieniczne.